מטבחים יוקרתיים בשנת 2020

מעוניינים ברעיונות לגיבוש עיצוב מטבחי יוקרה שיקרבו אתכם לשנת 2020? לנו יש את כל הפתרונות עבורכם! בואו להכיר את המטבחים החדשים שניתן להסדיר בביתכם וליהנות מאיכות חסרת פשרות של עצים, זכוכית, פרזול, שיש וכל רכיב אחר הנדרש להתקנה במטבח. העבודה נעשית על ידי נגריית מטבחים פרטית לחלוטין, ללא מעורבות של רשת שיווק גדולה, מה שמאפשר לכם כלקוחות חופש בחירה מוחלט וגמישות חסרת פשרות בעיצוב המטבח.

מטבח ירוק בגימור מודרני

בואו להכיר את המטבח הירוק הבהיר, עם ארונות שייראו כמו הדשא בשכונה, ועם שיש אוורירי ויוקרתי. המטבח הירוק מסב ללקוחותיו דינאמיות ומודרניזציה, מה שמאפשר אווירה צעירה ומשחררת בתוכו. מי שמעוניין במטבח שהצבע הבהיר שולט בו והרוח בתוכו היא של ימי ההווה, יבחר להתקין מטבח ירוק וייהנה מכל האפשרויות: ארונות עץ מלא, מגירות אותנטיות ושיש עבודה מעוצב ומגובש היטב.

מטבח חיפוי זכוכית

המטבח שלכם צריך להיות מודרני? בואו להכניס את האלמנט המבריק לתוכו באמצעות חיפוי זכוכית! עם חיפוי זכוכית ניתן להבריק כל חלק במטבח, מהשיש ועד עמדת חיפוי הקיר. ניתן ליישם שכבה זו גם על משטחי עבודה של איים למטבח. חיפוי זכוכית יכול להתהוות גם בגימור מט במקום מבריק. כך או כך, מדובר בשכבת עיבוד שכל מתכנן מטבח מודרני צריך לשאוף אליה בשביל להגיע ל- TOP.

מטבח מינימליסטי בגימור מודרני

פעמים רבות, כשאנו חושבים על ארונות, אנו מדמיינים ידיות וכשאנו חושבים על מגירות אנו רואים לנגד עינינו תופסני משיכה. שיש תמיד בא עם סיתות-קצה. האמת היא שזה לא חייב להיות ככה. המינימליזם הוא נוסחה עיצובית מודרני עם אופי משלה. למעשה, המטבח המודרני המלא הוא מטבח מינימליסטי עם ארונות ומגירות ללא פרזול ושיש מלבני, דק וחלק.

מטבחי דניאל - מטבחים מודרניים

מטבחים יוקרתיים בתכנון חברת מטבחי דניאל

בואו לרכוש מטבחי יוקרה של מטבחי דניאל וליהנות מכל היתרונות! מטבח מודרני מהוקצע היטב, מטבח ירוק בעיצוב שלא הכרתם, מטבח זכוכית מפואר, ועוד. אם אתם מעוניינים למצוא את שביל הזהב לגיבוש עיצוב המטבח העכשווי באופי שנת 2020, אלו הן הדרכים לעשות זאת במטבחי דניאל! פנו אלינו והצעידו את המטבח שלכם לעבר ההווה והעתיד!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים