מטבחים במבצע במרכז

מהם מטבחים במבצע? מטבחים במבצע הם מטבחים מחומרי ייצור איכותיים ביבוא מחו"ל שנבחרו בקפידה, אשר מבוססים על עיצובים ברמות הגבוהות ביותר. בשונה ממצב רגיל, בעת מבצע, המטבחים הללו מתומחרים במחיר נמוך באופן יחסי על מנת לאפשר לקונים הזדמנות להתחדש במטבח של פעם בחיים. כיצד מוצאים עסקאות של מטבחים במבצע במרכז? להלן כל מה שאתם צריכים לדעת בתחום.

הסדירו את המטבחים בתאריכים מיוחדים בהם בדרך כלל יש מבצעי קניות

יום שישי השחור (בלאק פריידי, יום שישי האחרון של כל חודש נובמבר של כל שנה) עשוי להיות יעד יציב להסדרת הנחה על מטבח. ניתן לבדוק גם בחופשות חול המועד של חגי ישראל במהלך השנה (פסח וסוכות), או פשוט לעקוב אחר מבצעים מיוחדים מטעם חנות המטבחים לגבי דגמים מסוימים שמקודמים באותה עת.

כך תדעו שלפניכם מטבחים במבצע

באופן עקרוני, שלושת חומרי הייצור המובילים בארונות מטבח הם עץ מלא, פולימר – כתחליף עץ לדלתות כפריות משובצות, ופורמייקה – כתחליף לייצור דלתות מודרניות חלקות. ההבדלים בין שלושת החומרים הם כדלקמן: בעוד עץ הוא חומר ידידותי לצביעה, אפשרויות הצביעה בפולימר הנן פחותות. יחד עם זאת, לפולימר תכונות כיפוף מדהימות, כמו של עץ, וניתן לגלף באמצעותו כל דלת לכל ארון. פורמייקה הוא משטח צביעה אידיאלי. ניתן לממש עליו כל צבע ללא ספיחה בכלל.

יחד עם זאת, פורמייקה אינו חומר בר-גילוף או חריטה, ולכן התצורה היחידה של הדלת היא חלקה. כל חומר ייצור אחר (כמו שבבית או MDF) יצריך הורדת מחיר משמעותית יותר ממבצע. אם במטבח שלכם יש זכוכית מודפסת – זה מעלה את ערכו, ובמטבח כפרי או קלאסי אותנטי, – זכוכית ירוקה גולמית ללא הדפסה.

מטבחי דניאל - מטבחים מודרניים מעוצבים

מטבחי דניאל – מטבחים במבצע במרכז הארץ

מעוניינים להסדיר מטבחים במבצע במרכז? בבית מטבחי דניאל ניתן לתכנן עבורכם מטבחי בוטיק מן המעלה הראשונה. אם אתם סבורים כי הגיעה העת לשדרג את המטבח שלכם ולהפוך אותו להיות החדר המעוצב והמפואר ביותר בבית, בבית מטבחי דניאל ייקחו את השאיפה שלכם צעד אחד קדימה ויציגו לכם מטבחים במבצע במרכז במחירים שוברי שוויון ובאיכות חסרת פשרות. מהמטבחים הללו, לא תרצו לצאת!

ראו גם: קטלוג מטבחים חדשני | מטבחים כפריים

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים