מטבחי דניאל מספרת לכם מהם מטבחים במבצע בהתאמה אישית לצרכיי הלקוח

מטבחים במבצע הנם מטבחים במחירים מיוחדים, מתחת למחיר השוק, בתנאים מעולים: חומרי ייצור משובחים שנבחרו בקפידה, עבודה עם צבעי מטבח אותנטיים, שילוב פרזול מעוצב בהתאמה להעדפותיכם ולא פחות חשוב, שילוב כל האלמנטים הנבחרים לכדי נוסחת עיצוב אחידה של מטבח. את כל אלו אתם מקבלים במחיר מיוחד לרגל השנה החדשה. המבצע לזמן מוגבל!

עיצוב ותכנון המטבח על פי דרישה

ניתן לגשת לנגריית הבוטיק מטבחי דניאל עם דרישות עיצוב קיימות ולמצוא את המטבח המתאים לכם ביותר. במידה ולא באתם עם דרישות קדם, ניתן לעיין בקטלוג של החברה ולמצוא את דגם המטבח המתאים ביותר למה שאתם צריכים. עיון בקטלוג המטבחים פשוט יאפשר לכם את שביל הזהב למטבח הבוטיק שלכם בשל ריבוי הסדרות ובכל סדרה- הרבה דגמים שתוכלו לבחור מהם את המיטבי: מטבחים איטלקיים בסגנון כפרי או אולי מטבחים לבנים בסגנון מודרני? מטבחים ירוקים בסגנון עכשווי או אולי מטבחי עץ בורגניים של פעם? את כל אלו תוכלו למצוא בקטלוג הבוטיק של מטבחי דניאל.

המלצות מטובי מעצבי המטבחים במטבחי דניאל

בעודכם מזמינים את המטבח המבוקש, יעברו אתכם נציגי מטבחי דניאל על ההזמנה ויוודאו שהיא מתאימה לחלל הביתי שלכם שצפוי לשמש כמטבח. הם יעשו שינויים שילטשו את העיצוב שבחרתם, יכהו או יבהירו את הגוונים, יקטינו את יגדילו את דפנות הריהוט ועמדות העבודה, ועוד. כל אלו נועדו ליצור התאמה מושלמת בין החלל לבין תכולת המטבח כך שתיקלט בו יפה ותשתלב מצוין בהיבט הדקורטיבי.

התאמה פונקציונאלית ללקוח

מעדיפים ארונות קלפות על ארונות רגילים? עמדות עבודה מעץ על עמדות משיש? במטבחי דניאל יוכלו לשנות עבורכם תבניות עיצוב על פי הזמנה ולספק את הכלים הנוחים והמענגים ביותר לשימוש.

מטבח כתום

מטבחי דניאל – המטבחים שלכם בהזמנה אישית

מטבחי דניאל מספקים לכם את כל מה שנדרש בשביל עיצוב בוטיק במטבח החדש. מטבחי דניאל מתאימים לכם מטבחים במבצע במחיר מיוחד, בליווי צמוד של יועצי מטבחים. בואו לבחור את מטבח הבוטיק שלכם וליהנות מעיצוב חסר תקדים ומתנאי שימוש נוחים ביותר. חוויית הבילוי במטבח תהיה שונה כשבבית ממוקם מטבח של מטבחי דניאל!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים