מהם מטבחים עם אי בהתאמה אישית ללקוח?

אחד הכלים החשובים שיסייעו לכם לעצב חדר מטבח גדול שאין לכם מידע כיצד לממש את כל המרחב שלו הוא הטמעת אי למטבח. האי למעשה מחלק את החלל שלכם לשניים, אבל לא חוסם חלק אחד ממשנהו. הוא ממוקם בלב המטבח ומאפשר מעבר מסביבון. מה זה מספק לכם? המון יתרונות, מסתבר: עוד שטחי אחסון בדמות מגירות וארונות תחתונים, עוד מקומות ישיבה, כשמתייחסים לאי כמו אל מזנון ברים ויש אפילו אפשרות להטמעת עמדת בישול נוספת לזו המרכזית.

גיבוש עיצוב מטבחי אי בקלות בנגריית בוטיק

נגריית מטבחים פרטית מאפשרת ללקוחותיה לממש את עיצובם בקלות רבה. התכנון פשטני למדי כאשר הוא נעשה בנגרייה, בשעה שהלקוח נחשף למכלול רב מאד של אפשרויות דקורטיביות איכותיות וסגנונות עיצוב שונים. בחירת האלמנטים שיעבו את העיצוב במטבח קלה לאין שעור והתוצאות מדברות בעד עצמן.

תכנון דקורטיבי קל באמצעות הדמיית מחשב

האם מטבח מודרני עם ארונות חלקים מדבר אליכם יותר? או אולי מטבח אותנטי עם ארונות מגולפים? כיצד תיראה עמדת הישיבה שלכם? עבה או דקה? בהדמיית מחשב של נגריית מטבחים איכותית ניתן להתחקות בקלות אחר פריטי העיצוב השונים ולגבש לעצמכם את דקורציית החלומות שלכם מבלי לצאת מן הבית. ניתן להיוועץ בצוות חברת המטבחים מרחוק ולהגיע לנוסחה דקורטיבית מושלמת שתכסה את חלל ביתכם ולעבה בו תשתיות מטבח איכותיות במיוחד.

גיבוש צביון המטבח בקלות

כיצד ייראה מטבח האי שלכם? בצבעי הדור הצעיר בגוון בהיר? או אולי בצבעים כהים המוליכים את מראה המטבח לזמנים עתיקים יותר? ומה בדבר מטבח מודרני לבן שלג או בצבע שמנת? כל האפשרויות פתוחות בפניכם. בואו לממש את צביון המטבחים שהכי מדבר אליכם באמצעות הדמיית מחשב של נגריית מטבחים אותנטית.

מטבחי דניאל - מטבחים עם אי מעוצב

נגריית המטבחים מטבחי דניאל – הסדרת מטבחים עם אי בקלות

מטבח עם אי מוסדר בקלות בנגריית המטבחים מטבחי דניאל. אי למטבח מסב למשתמש המון יתרונות, גם בתחום האחסון, גם בתחום הישיבה וגם בתחום עמדות העבודה. אם החדר שלכם גדול, זה בדיוק מה שאתם צריכים לעשות כדי לנצל את השטחים בו בחוכמה. למידע נוסף פנו לצוות המומחים של מטבחי דניאל!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים