מהם מטבחים מעוצבים מודרניים בהתאמה אישית ללקוח?

מטבחים מעוצבים מודרניים מספקים לבית הלקוח מראה חדשני עם אווירה עכשווית. על מנת להתאים לחדר שלכם מטבח מודרני נדרש, מומלץ להיוועץ עם מומחי נגריית מטבחים אשר יכווינו אתכם לדגם המושלם לרכישה. חשוב לבוא עם דרישות מקדימות בנושאים הבאים.

ארונות ופתרונות אחסון

הארונות ופתרונות האחסון של המטבח המודרני מגובשים ללא ידיות, בדרך כלל, ובמראה חלק ומבריק. ישנן 2 דרכים לבחור את פתרונות האחסון שלכם. הדרך הראשונה היא לפנות לקולקציית מטבחי האולד סקול המודרניים. אלו מטבחים מודרניים בעלי מראה סטנדרטי של ארונות לבנים, מגירות עץ בהירות, עמדת עבודה ובמטבחים גדולים גם אי למטבח – בעיצובים קרמיים סטנדרטיים. ניתן לבחור מדגמים אלה את המטבח המתאים ביותר לבית שלכם. אבל אם אתם מחפשים את המיוחד והחדשני מתמיד, ניתן לעיין בקולקציית הדור הצעיר, שם ניתן למצוא מטבחים מודרניים צבעוניים, למשל מטבח רק עם ארונות ירוקים, או צהובים. קולקציה זו מבריקה מאד ומנוסחת בצבעים בהירים מתמיד.

עמדות עבודה

ניתן להסתפק בעמדת עבודה אחת ובמטבחים גדולים מומלץ לסגור מטבח עם אי. האי הוא מזנון עבודה נוסף הממוקם במרכז המטבח ועל כן חוצה אותו ל- 2. אי המטבח משמש גם כמזנון הגשת אוכל, גם כעמדת עבודה נוספת וגם כעמדת אחסון נוספת בחלקו התחתון, שם ניתן ליהנות ממגורים וארונות אקסטרה וגם להשתמש בהתקן בתור אזור ישיבת בארים מוגבהת.

מינימליזם הוא שם המשחק במטבח המודרני

מטבחים מודרניים הם למעשה מטבחים מינימליסטים: כמה שפחות פרטים, כמה שיותר עוצמה. לכן, ארונות המטבחים בדרך כלל מנוסחים ללא ידיות וכמוהם גם המגירות. המדפים מונחים ללא מעטפת מתכת מסביב, כמו שקורה בדרך כלל. הצורה המלבנית בדרך כלל דומיננטית, בשל הצורך להסדיר עיצוב בורגני, אך מי שמעוניין לעצב מטבח כפרי מודרני יכול לעשות זאת על בסיס צורות עגולות המכפיפות את הסגנון לכיוון זה.

מטבחי דניאל – מטבחים מודרניים מעוצבים בהתאמה אישית

מטבחי דניאל - מטבחים מודרניים מעוצבים

בואו לרכוש מטבחים מודרניים מעוצבים על פי הזמנה. מטבחים מעוצבים בצביון מודרני יכולים להתהוות בסגנון כפרי או בורגני לבחירתכם. ניתן להתבסס על אסכולות עיצוב אולד סקול בצביון המודרני או לפנות למחוזות החדשנות המהפכניים ביותר ולרכוש מטבח בצבעים בהירים אחידים כמו ירוק או צהוב. הבחירה בידכם. פנו אל מטבחי דניאל והתחילו את המסע את המטבח החדש!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים