מהם מטבחים אנגליים עם אי בהתאמה אישית לצרכיי הלקוח?

מטבחים אנגליים משויכים לקבוצת המטבחים הקלאסיים. גם המטבח האנגלי וגם המטבח הקלאסי הכללי מאופיינים בדלתות ארון עם פיתוחים ומשבצות חרוטות. בשניהם מתכונת העיצוב אינה כפרית (מעט משבצות ומשקופים עגולים) אלא בורגנית (הרבה משבצות ומשקופים מלבניים) ויש ביסוס טוב של חיפויים על הקירות. אף קיר לא נשאר לבן-מסויד. השוני בין המטבח האנגלי למטבח הקלאסי הגנרי הוא בצבע של הארונות ובסוגי החיפויים שניתן לבחור.

ארונות ושיש מבוססים על גווני שמנת ועץ בהיר

זה מה שמאפיין את המטבח האנגלי: גוון לבן שמנת כמוטיב עיקרי, ולצידו צבע כהה כלשהו, חום עץ או אפילו צבע גוף. הצבע המשני לא צריך להיות כהה מאד, כמו שחור פחם, כי אז העיצוב כבר לא אנגלי, אלא כהה במידה. צבע גוף – יתרון, צבע עץ בהיר – אפשרי. השיש צריך להוות קו המשכי לגוון השמנת או להתבסס על צבעי עץ או גוף, כלומר על גווני המטבח המשניים.

חיפויים במטבח האנגלי

החיפויים שעל המטבח האנגלי הם חיפויי בריקים בצבעי לבן, שמנת, ורדרד, ועוד. הבריקים בנויים כמו לבנות קטנות, אחת על השנייה בשיטת שורות מתחלפות. החריצים בין לבנות הבריקים עבים כיאה לעיצוב בורגני. החיפוי אפשרי להטמעה ליד עמדת הכיור או במקום אחר שתמצאו לנכון.

קרניזים במטבח האנגלי

קרניזים הם עמודים מעוגלים בסגנון עתיק. ניתן לשלב אותם כדי לכלוא את עמדת הכיור ולספק בה תחושה של פרטיות. גם בעמדת תנור הכיריים מומלץ להטמיע 2 קרניזים משני צדי השיש מטעמים דומים.

התאמה אישית של המטבח האנגלי

אמנם מתוארת כאן נוסחה ייחודית של מטבחים אנגליים, אבל היא לא באמת כזו. רמת הכהות של גוון השמנת ושל עצי הצבע המשנה צריכה להתאים לחדרים השכנים למטבח שלכם. את זה, מומלץ לעשות עם הדמיית מחשב בה תוכלו לבחור מטבחים המהווים את המשך העיצוב של החדרים הסמוכים. שימו לב לצבע ולהשתלבותו במרחב, וכך גם לצורות הבסיס. במטבח קטן מומלץ לבחור גווני שמנת ועץ יחסית כהים ובמטבח גדול יחסית בהירים כדי ליצור תחושה של אווריריות.

מטבח עם אי

מטבחי דניאל – מטבחים אנגליים בהתאמה אישית

בואו להתאים לבתיכם מטבחים אנגליים מבית מטבחי דניאל, חברת הבוטיק המומחית בייצור מטבחים קלאסיים. בואו לרכוש עבור ביתכם מטבח אנגלי מהוקצע היטב אשר יסייע לכם לעבד את מזונכם בקלות, ישרת אתכם על הצד הטוב ביותר ויהווה מקום מפגש חשוב עם יתר דיירי הבית לכשנדרש.

מטבח עם אי מעוצב

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים