מהו מטבח פרובנס בהתאמה אישית?

מטבח פרובנס הוא מטבח אותנטי המשלב את גווני הלבן עם גווני חום עץ. כידוע, גוונים אלו משמשים לעיצובו העיקרי של הבית כולו ולא רק במטבח. אם מעוניינים לעצב בית מודרני, משתמשים בגוונים לבנים ואם מעוניינים לעצב בית בסגנון עתיק – משתמשים בגוון חום. מטבח פרובנס לוקח את המתונים בשני הגוונים הללו: הכהה בגווני הלבן – שמנת, והבהיר בגווני העץ – מוקה או אלון מולבן ומשלב אותם זה עם זה. לרוב, מקובל שגוון לבן שמנת הוא הגוון העיקרי במטבח, כשצבעי החום משמשים כגווני משנה לרכיבי הפרזול.

ניכן ניתן להתאים מטבח פרובנס בצורה הטובה ביותר לבית הלקוח?

ברור שהתשובה נמצאת בנגריות מטבחים אותנטיות. כשקונים מטבח כזה בחנות כל בו מוצרי בית, לא ניתן לשנות את עיצוב המטבח, ולכן אם הלקוח מאד מעוניין לרכוש מטבח גדול, החנות נאלצת להפנות אותו למטבח שונה בעיצוב שלו, בעל גודל קטן יוצר. בנגריית מטבחים ניתן לשלב כל מטבח בכל בית באמצעות שינויים ייעודיים בהתאמה לגודל החדר. לדוגמה, מטבח פרובנס שבמקור עוצב עם אי למטבח – ישולב בחדר קטן ללא אלמנט זה.

כיצד מתבצעת ההתאמה ברמת הפרזול וגיבוש המראה הקדמי בחלל?

הדבר מתבצע בהתאם לגודלו של המטבח. אם מדובר על חדר רחב שוליים, הידיות בכל ארון יצטרכו להיות גדולות, המשקופים של כל ארון – עבים ומשטחי העבודה – בעלי ממד עבה אף הם. כשהחדר צר וקטן, קורה ההיפך הגמור, וזאת על מנת להתאים את רכיבי הפנים של המטבח לחדר כשמתבוננים בו. כך, מה שרואים הוא נוף פנורמי קוהרנטי ולא אסופת רכיבים לא מגובשת כתוצאה ממיקוד יתר בחלל.

על אלו נושאים מקפידים על מנת לספק מטבח עמיד רב שנתי בכל פרמטר?

ארונות והתקני עץ – יש לוודא שמדובר על עץ אמיתי מסוג משובח, שנועד לעבודה בחדרי שירות לחים. אם התקן הפרזול והידית מתכתיים, יש לוודא כי זה חומר אלחלד לשמירה על ניקיון וסניטציה ויצירת מראה נוצץ, מבריק ומלוטש.

משטחי עבודה – יש לוודא כי אלו משטחי עבודה עם מקדם שחיקה גבוה המאפשר לספוג מכות וחבטות בלי להישרט או להיסדק. כמו כן, מומלץ שיהיה מקדם צבע נמוך על מנת לא לספוג כתמים במקרה של מגע עם חומרים מכתימים כמו רוטב עגבניות, אבקת מרק או כורכום.

מטבח כחול - מטבחי דניאל

מטבחי דניאל – מטבחי פרובנס אותנטיים לכל בית

בואו להסדיר מטבחי פרובנס מפוארים בבתיכם, על טהרת צבעי העץ והלבן אשר ייקחו אותם לעולם עיצובי אחר. המטבחים יגובשו באלמנטי פרזול אותנטיים ובמשקופי ארון מגולפים ומעוצבים. לפרטים, ניתן לפנות אל מטבחי דניאל ולקבל את כל המידע על המטבח החדש שלכם!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים