מאיפה ניתן להשיג מטבח עם אי?

מהו מטבח עם אי ולמי הוא מיועד? מה התקן האי בא לפתור ומדוע דיירים רבים חוסמים את הגישה למרכז המטבח שלהם עם אי מלכתחילה? אי למטבח הוא ההרחבה של שולחן אוכל קטן למטבח. כשהמטבח מאד קטן, ואין מקום לאי, ככה היינו מעצבים עד כה: מטמיעים שולחן. גם בטרם עידן האיים למטבח כך המטבחים היו מעוצבים.

אבל בעיצוב התעשייתי המודרני הגיעו למסקנה שחלל גדול של מטבח יכול להיות מנוצל טוב יותר מאשר הצבה של שולחן מטבח בעל קנה מידה קטן. רמז: זה לא שולחן הבעל קנה מידה גדול, זה אי למטבח. עם אי למטבח אתם מקבלים גם התקן שולחני ענק, גם ארונות ומגירות מתחת וגם עוד שיש עבודה שניתן יהיה לבשל עליו: גם, גם וגם. לכן, במטבח גדול, אי למטבח עם כסאות בר יהיה עדיף על שולחן מטבח עם כסאות משענת רגילים. מאיפה, אם כן, ניתן להשיג מטבח עם אי?

אפיינו את המטבח שלכם בחנות מטבחים מקצועית

שימו לב כי אין מדובר במחלקת מטבחים בחנות ציוד בית, גדולה ככל שתהיה, אלא בחנות מטבחים שמתמחה רק במטבחים. בחנות זו יוכלו לספק לכם מטבח עם אי על פי הזמנה. כולל ייעוץ של צוותי מומחים. כשהחדר שלכם במטבח גדול, אך מתבקש להטמיע בו אי. לכן, מאד מומלץ להשוות דגמי מטבח עם אי לחדר המיועד להיות מטבח הן בצורות העיצובים והן בגוונים שלכם. במקרים נדירים, בהם כבר עיצבתם מטבח, ניתן להתאים אחי שנראה כמו משטח השיש שהסדרתם בחדר שלכם. זה לא תמיד אפשרי, אבל מי שמוצא אי למטבח שנראה כמו השיש שלו יכול להסדיר בחדרו הוספת אי במקום הריסה של המטבח ובניית חדש.

ערכו שינויים במטבח שמצאתם הן בגוון והן בצורה

במידה והחדר שלכם קטן ביחס לחדרי מטבח אחרים שיש בהם אי, מומלץ לבחור בשיש-אי דק שישתלב היטב עם הנוף במטבח. במידה והמטבח גדול, מומלץ לבחור בשיש עבה מאותן סיבות. באשר לשימוש בצבעים, אנו ממליצים ללכת על פי קו עיצוב המטבח שלכם. במידה והמטבח חדש דנדש והכל מתוכנן בו לראשונה, אנו ממליצים לבחור צבעים בהירים למטבח גדול וצבעים כהים למטבח קטן כדי ליצור את האווירה הגונית המתבקשת בכל חדש.

מטבחי דניאל - מטבחים במבצע

מטבחי דניאל – מטבחים עם אי בהתאמה אישית

מעוניינים להסדיר בחדר שלכם מטבח עם אי? צרו קשר עם מטבחי דניאל והתאימו לעצמכם באמצעות הדמיית מחשב או באולמות התצוגה – מטבח עם אי שמתאים לביתכם. אידיאלי לחדרי מטבח גדולים, מעניק הרגשה של שולחן ענק ומקום בישול ואפייה נוסף במטבח. לפרטים נוספים, פנו לבית מטבחי דניאל!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים