מאיפה ניתן להשיג מטבחים מעוצבים?

מטבחים מעוצבים – קונים רק בחנות מטבחים עם נגרייה. רק בחנות זו תוכלו להגיע בדיוק אל נוסחת המטבח שביקשתם. באים ללא תכנון? צוות מומחים ישב אתכם ויגבש נוסחת עיצוב עבור מטבח בוטיק אשר תתאים במדויק לעיצוב הבית. אם אתם חפצים במטבח חדש, איכותי וברמה גבוהה ביותר – פנו רק לחנות מטבחים מקצועית.

בנייה מחומרים ייעודיים למטבחים: עץ, אבן טבעית, קרמיקה ומוצרי פרזול אותנטיים

בנגריית מטבחים תוכלו להיחשף את מיטב המטבחים שניתן להסדיר בבתים פרטיים. כל אחד מהם יגובש עם חומרים 100% עמידים בלחות, רטיבות ושינויי טמפרטורה קיצוניים. כשאתם קונים מטבחים מעוצבים בחנות מטבחים אתם מבטיחים מקום יציב ביותר אשר יסב לכם עונג צרוף, כזה שיאפשר לכם להכין ולעבד את מזונכם בכיף גדול.

תכנון בהתאמה אישית לכל מטבח ביתי

תכנון המטבחים יתבצע על פי דרישה. יסופק לכם מטבח עם דרישות עיצוב שאתם העליתם. מעוניינים שנסייע לכם לעצב מטבח מאפס? פנו למחלקת העיצוב בנגריית המטבחים והיא תסייע לכם לתכנן חדר דקורטיבי אשר יתאים בדיוק למה שהבית שלכם זקוק לו: שילוב נכון של גוונים, צורות וממדים של מוצרי שיש וארונות שייראו מצוין בחדר בגודל שלכם.

בחדרים גדולים – מומלץ לחלק את המטבח עם אי

חלוקת המטבח עם אי למטבח מייצרת במרכזו שקובית עבודה נוספת לזו שממוקמת בקיר הצדי. היא מאפשרת לכם לעבוד בו בנוסף לאדם אחר ובכך להפוך את הכנת המזון לעבודה קבוצתית ויעילה. בנוסף, אי למטבח מספק לכם המון אפשרויות בתחום האחסון. מתחת לעמדת העבודה שלו ישנם לא מעט ארונות וישנן לא מעט מגירות שיעוצבו על פי התקני האחסון הקיימים במטבח שלכם.

מטבחים מעוצבים

מטבחי דניאל – מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית

בואו לשדרג את המטבח או לרכוש מטבח חדש לחלוטין בבית מטבחי דניאל וליהנות מאיכות עיצובית חסרת פשרות, ממוצרי מטבח עמידים וידידותיים למשתמש, והכל בהתאמה אישית על פי דרישותיכם. בבית מטבחי דניאל תוכלו לגשת עם עיצוב קיים, או להיעזר בתבניות העיצוב המוכנות של החברה כדי לגבש בביתכם מטבח בעל עיצוב מפנק במיוחד. בואו ליהנות ממטבח טוב באמת, עם כל האיכויות וכל היתרונות לעובד המטבח הביתי: עמדות עבודה מדוגמות, התקני אחסון נוחים לשימוש והכנות להטמעת מכשירי חשמל.

ראו גם: מטבח כפרי אותנטי

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים