מאיפה ניתן להשיג מטבחים איטלקיים?

מטבחים איטלקיים על טהרת העץ הם מטבחים אשר יגרמו לכם לאושר וסיפוק רב בכל פעם שתימצאו בתוכם. אם אתם מעוניינים לשדרג את המטבח או לרכוש מטבח חדש בסגנון האיטלקי, כאן תוכלו ללמוד היכן עושים זאת על הצד הטוב ביותר, בהתאמה מלאה לצרכים שלכם ולגודל החדר הביתי.

נגריית מטבחים ייעודית תעצב בשבילכם מטבחים איטלקיים בהתאמה לחדר

נגריית מטבחים מקצועית היא המקום האולטימטיבי עבורכם לרכוש מטבח חדש. בעוד שבחנויות הכל בו הביתיות לא ניתן לשנות עיצובים של מטבחים ובוודאי שלא להתאים אותם לגודל החדר, בנגריית מטבחים ניתן להתאים כל מטבח לכל בית. עובדי הנגרייה יבצעו קיצוצים והרחבות בהתאם לשינוי גודל החדר שלכם ביחס לגודל החדר המוצג בקטלוג ובכך יספקו התאמה מלאה של המטבח שצריך להיות מותקן אצלכם – עבור ביתכם.

רכישה חכמה של מטבח איטלקי בנגריית מטבחים

הצעד הראשון ברכישת מטבחים איטלקיים מתחיל בקטלוג החברה. שם, תוכלו למצוא דגמים רבים מאד של מטבחים איטלקיים, חלקם מעץ כהה וחלקם מעץ בהיר, חלקם עם ארונות ומשטחי שיש עבים וחלקם עם רכיבים אלו בפורמט דק. מומלץ לבחור ביסודיות תבנית מטבח שניכרת כמתאימה לבית שלכם. תנו דעתכם על מבנה הארונות, צבעי הארונות, צבעי אריחי השיש ואופן עיבודם. מומלץ להתייעץ עם מעצבי הפנים של נגריית המטבחים לוודא שבחרתם מטבח בר השתלבות ולהזמין התקנה בתאריך היעד.

תוספות וליטושים עבור מטבח איטלקי

רק בנגריית מטבחים חושבים על אחרון פרטי ההסדרה של המטבח ומספקים לכם כל ארון וכל משטח עבודה עם הכנה להטמעת מכשירי חשמל: רווח רצפה להטמעת מקרר, רווח בתוך הארון עבור מדיח כלים ותנור כיריים, ועוד. כשאתם קונים מטבחים איטלקיים בנגריית מטבחים, אתם קונים מטבחים מן המוכן שנועדו לעבוד בשבילכם.

מטבח תכלת

מטבחי דניאל – המקום המושלם להסדרת מטבחים איטלקיים בבית

מטבחי דניאל הנה חברת בוטיק למטבחים מעץ אמיתי. מטבחי דניאל מספקת ללקוחותיה מטבחים איטלקיים ברמה אחרת מעץ איכותי ומפרזול מתכתי אלחלד ברמת גימור גבוהה ביותר. בואו למצוא את המטבח הבא שלכם בחנות איכותית של מטבחים איטלקיים!

לפרטים אודות רכישת מטבחים איטלקייםפנו למומחים של מטבחי דניאל. מומלץ לצפות במטבחי קטלוג החברה!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים