מאיפה אפשר להשיג מטבחי יוקרה?

תחום המטבחים הוא אחד מהמורכבים שבעיצוב הבית, ולרוב מצריך התמחות ייחודית שהיא נפרדת מריהוט ביתי כללי. בחנות בית כללית, על אף שניתן לארגן מטבח, רצוי מאד שלא לעשות את זה. רק בחנות מקצועית המתמחת במטבחים לבדם – תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים בשביל לעצב אצלכם בבית את חדר עיבוד המזון המושלם: מושלם מבחינת מראה, מושלם מבחינת עיצוב ומושלם מבחינת תפקוד שלכם בפנים. כשאתם קונים מטבחים בחנות מטבחים אתם מקבלים את הטוב ביותר בכל תחום בתוך החדר.

פתרונות אחסון

יותאמו על פי הנישה העיצובית המועדפת שלכם ועל פי התקציב. במידה ותבקשו לעצב את המטבח עם פתרונות אחסון עם דלתות מגולפות, ניתן לבחור עץ אמתי או פולימר בשביל עסקה זולה יותר. במידה ואתם מבקשים דלתות חלקות בעיצוב בורגני, אנו נשווק ארונות פורמייקה יוקרתיים. בחנות כלי בית כללית ימעטו לשוחח עמכם על איכות חומרי הייצור, ולספק הדרכות בדבר סוגי חומרי הניקיון הנדרש על מנת לשמור על מה שאתם קונים. בחנות מטבחים אתם מקבלים את כל המידע הנדרש טרם הקנייה.

משטחי עבודה מכל חומרי הייצור

כשאתם בחנות כלי בית כללית אתם צפויים למצוא רק משטחים מאובנים, ולרוב ללא פירוט לגבי סוגו. כשאתם בחנות מטבחים אתם תוכלו לבחור בין אבן טבעית לאבן סינתטית (קרמיקה), ובין משטח עץ לבין משטח מאובן. בחנות מטבחים מקצועית תקבלו הסבר מלא על העלויות, למשל תוכלו ללמוד שמשטח אבן טבעי הוא היקר ביותר בשל הצורך לכרות את האבן, בעוד שקרמיקה מיוצרת על ידי חומרים סינתטיים במפעלים ללא גישה אל הטבע. אתם תלמדו כי ניתן להשתמש בעץ בשביל לעבוד במטבח אם הוא מצופה כמו שצריך וזוכה לכל ההגנות הנדרשות ממכות, חבטות ושינויי טמפרטורה.

דניאל מטבחים - מטבחים קלאסיים

מיקומי משטחי עבודה מעניינים בתוך חלל המטבח

רק בחנות מטבחים תוכלו להיחשף לשיטות המיקום הכי מתקדמות של התקני עבודה במטבח: לצד הקיר עם חיפוי תואם או במסגרת אי למטבח במרכז החלל. המיקומים הללו יאפשרו לכם ליהנות ממטבחי יוקרה אותנטיים ולהסב לעצמכם מגוון משטחי עבודה בהם תוכלו לעבוד סימולטנית עם עובדי מטבח אחרים.

מטבחי דניאל – נגריית מטבחי יוקרה

מטבחי דניאל הנה נגריית מטבחי יוקרה ממרכז הארץ אשר מספקת מטבחים ללקוחות מכל הארץ. החברה עובדת על פי מתווה רצון הלקוח ומספקת מטבחים מעוצבים ויוקרתיים על פי דרישה. מטבחי דניאל נתמחה בכל סוגי המטבחים ובעוסקת גם בשדרוגי מטבחים קיימים. בואו לרכוש מטבח חדש מבית מטבחי דניאל.

קרא עוד: מטבחים עם אי

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים