חידוש מטבחים מהיבואן לצרכן

מעוניינים לחדש את המטבח הקיים שלכם ולהפוך אותו מאיך שהוא נראה עכשיו לחדר מעוצב שיסב מראה בלתי נשכח לכל אורח ואורחת? מעוניינים, באמצעות מהלכי תכנון פשוטים, להפוך את החדר למקום שתיהנו ממנו יותר מכל ברחבי הבית? אם אתם מעוניינים בתוצאת עיצוב שבאמת תאהבו בחלל המטבח, מאמר זה הוא בשבילכם! חידוש מטבחים הוא שירות שניתן על ידי חברת בוטיק אשר מסייעת לכם לתכנן מחדש את החדר וללטש אותו באופן חד ומיוחד, שזה שיסדיר בו מראה חדש לחלוטין.

שימוש בחומרי ייצור מן המעלה הראשונה בייבוא מחו"ל

החידוש יבוצע באמצעות חומרי ייצור כמו עצים מובחרים ודלתות פולימר ופורמייקה באיכות חסרת פשרות. החומרים יובאו מחו"ל במיוחד עבור המטבח שלכם. באמצעותם, ניתן ליצור אצלכם ארונות, דלתות ומגירות מן המעלה הראשונה בעיצובים חדישים לחלוטין.

עבודה על בסיס דרישות אפיון מהלקוח

אתם, כלקוחות, תקבעו כיצד המטבח המחודש שלכם ייראה. צוות חנות המטבחים יסייע לכם להגשים זאת באמצעות מהלכי חידוש מטבחים פשוטים ביותר. הם כוללים החלפת ארונות, צביעת אריחים ודלתות וביצוע כל עבודה קבלנית אחרת במטבח שתסייע ללטש את הקיים מבלי להרוס או לשנות לחלוטין כמו בהתקנת מטבח חדש.

הנאה מעבודות מודפסות מעוצבות על הקירות

זכוכית מעוצבת כיום פשוטה מכל דבר אחר להטמעה בבית שלכם. אנו ניעזר בעבודות הדפסה שייצבעו או יודבקו לקירות שלכם ומעליהן נטמיע זכוכית שקופה שתיצור מראה של זכוכית מודפסת. באמצעות טכניקה זו ניתן לשנות בקלות רבה את הגוון והעיצוב של כל קיר במטבח על פי דרישותיכם.

כך תבחרו את עבודת החידוש

עבודות חידוש מטבחים ניתן לבחור מקטלוג ממוחשב של חנות חידוש מטבחים. ניתצן למצוא בה מטבחים מעוצבים מפורמייקה צבעונית, ירוקה, חומה, שחורה וכד' לצד מטבחים מעץ מלא ומפולימר איכותי. בדקו כל עבודה בהתאם לצבע ולצורה של כל ארון שיש ורכיבים אחרים במטבח ובחרו בדגם המבוקש לבית שלכם.

דניאל מטבחים במבצע

מטבחי דניאל – חידוש מטבחים בהתאמה אישית

בואו לחדש את המטבחים שלכם בבית מטבחי דניאל וליהנות מכל היתרונות! חידוש מטבחים במטבחי דניאל מאפשר לכם לקחת את המטבח הקיים שלכם ולחדד את עיצובו ברמות כאלה שהאורחים כלל לא יזהו אותו. מעוניינים לחדש את המטבח? פנו למטבחי דניאל, חנות עיצוב המטבחים שלכם!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים