חידוש מטבחים בקטלוג עיצוב חדשני שנת 2021

מעוניינים לעבוד במטבח שלא תרצו לצאת ממנו ותיהנו להתבונן בו בכל פעם שתיכנסו אליו? בואו לחדש את המטבח שלכם בסגנון מודרני שיגרום לכל אורח ואורחת לא לשכוח מה הם ראו להרבה מאד שנים! חידוש מטבחים בסגנון מודרני נעשה על ידי מומחי נגריית בוטיק למטבחי אומן. מה בתכנון?

ארונות בעיצוב חלק ומינימליסטי

בואו לקחת את ארונות המטבח שלכם לאקסטרים וליצוק בהם אווירה ייחודית ומודרנית על בסיס מרקם חלק. הארונות יוטמעו בבתיכם ללא ידיות פתיחה, על מנת להשביח את העיצוב המינימליסטי. הפתיחה של הדלתות תתבצע ממרכז ההתקן, בין על 2 דלתות. מומלץ לעצב את הארונות במרקם מבריק, אך ישנן גם לא מעט דוגמאות של ארונות מט שעשויים להתאים למטבח שלכם.

שיש עבודה דקורטיבי ומלוטש

שיש העבודה הוא אחד האזורים החשובים בעיצוב המטבח. במטבח מודרני, השיש שלכם מקבל משמעות אחרת כשהחד שכבתיות והמרקם הדק יעשו את שלהם ויגרמו לו להיראות במיטבו. השיש מתאים לשילוב הן במטבחים בקנה מידה גדול והן במטבחים בעלי שטח קטן. הם צפויים להשלים את עיצוב המטבח כנדרש ולספק לו את התמורות הדקורטיביות הרצויות בעיניכם.

פרזול מודרני איכותי

אמנם בעיצוב מודרני ממעטים להשתמש במילה "פרזול" שמשמעותה יותר נכונה לעיצובים קלאסיים וכפריים, אבל גם במטבח המודרני לא נוותר על ברזי בוטיק בסגנון קשת, קווי או מלבני, ברזים כסופים שייקחו את המטבח שלכם למחוזות העיצוב החדשניים ביותר. אנו מתאימים את הברז המושלם בהתאם לקונסטרוקציית הארונות מעל הכיורים ומוודאים שהשילוב ארון עליון-ברז-כיור יתהווה בצורה הנוחה ביותר לעבודה. עוד על פרזול: מעטפת ממתכת למדפים חיצוניים שתוסיף המון פלפל דקורטיבי למטבח.

שימוש בכל סוגי הזכוכית

ידוע כי לזכוכית חלק חשוב בעיצוב המטבח. אנו נשלב בקרב מטבחים מודרניים מחודשים זכוכית שקופה להגנה על הדפסות יוקרה או זכוכית ירוקה שתהווה את המרקם הגוני בעצמה, ללא הדפסות. שילוב הזכוכית על הקירות ולעתים גם במרכז חללי הארונות והמגירות ייקח את המטבח שלכם לתבנית עיצוב שקופה ואטרקטיבית במיוחד.

חידוש מטבחים

מטבחי דניאל – מטבחים מחודשים מבית טוב

בואו לשלב בבתיכם מטבחים ירוקים, לבנים ואפורים בהתאמה אישית! המטבחים הנם פרי יצירתה של חברת מטבחי דניאל אשר תסייע לכם לאפיין את עיצוב החדר הנכון, כולל התקנה. מובטח מטבח מחודש ומהמם ביופיו שלא תרצו לעזוב לעולם!

קראו עוד על חידוש מטבחים

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים