האם כדאי לרכוש מטבח מודרניים?

מטבחים מודרניים הם מטבחים בעלי Look עכשווי! הם מתאימים לכל מי שלא גיבש את דעתו או הביע איזושהי עמדה לגבי עיצוב המטבח שלו, לא התעניין בגילופים או חריטות על ארונות המטבח או בעמדת שיש מסותתת. העיצוב המודרני מציע שיטה דקורטיבית שונה לגמרי: מינימליזם עיצובי. מהי שיטה זו ומדוע היא כדאית ליישום בבתים רבים?

כשלא מוצאים רעיונות לעיצוב המטבח – הדקורציה המודרנית תמיד משתלבת

דקורציה מודרנית היא מעין תעודת ביטוח לשילוב מוצלח תכולת מטבח בבית גם עבור מי שלא שקד על תכנון העיצוב של חדר זה מבעוד מועד. אם אתם מעוניינים באמת להצטיין בעיצוב המטבח שלכם ללא מאמץ, תוך הגעה לחדר הכנת-אוכל דקורטיבי במהירות, העיצוב המודרני הוא בדיוק מה שאתם זקוקים לו. ניתן לבססו על עץ אמיתי אך חסכוני הרבה יותר להשתמש בפולימר או בפורמייקה כדי לממש תוצאה זו. האחרונה לא ניתנת לכיפוף או חריטה, אך דבר לא גורע מהכוח שלה לעומת חומרי הייצור האחרים, ולכן היא מאד משתלמת למתכנני מטבחים מודרניים: המחיר טוב ומקבלים עיצוב חלק ומבריק.

ללא פרזול – המטבח מתאים לאנשים שאוהבים מעט שכבות עיצוביות במטבח

פרזול, או בצורת ביטוי פשוטה יותר – ידיות הארונות, אינו מחויב המציאות. ניתן לספק ארונות ומגירות ללא ידיות, כשמגרעת תחתונה מאפשרת לכם לפתוח כל התקן. בדרך זו אתם מסדירים במטבח שלכם עיצוב מודרני מן המעלה הראשונה ומבטיחים כי סגנון העיצוב יהיה הכי קרוב שאפשר ל- Look העכשווי, כאשר אין שכבת פרזול קדמית. מעוניינים לקחת את המטבחים שלכם לעבר סגנונות "הדור הצעיר"? בפרק הבא תלמדו כיצד עושים זאת!

מטבחי הדור הצעיר – הצביון העדכני ביותר למטבח המודרני

מטבחי הדור הצעיר אינם עוד "מטבחים מודרניים" אלא דגמים מיוחדים מאד של משפחת עיצובים זו. הם מבוססים על הצבע הירוק, הכחול בהיר או כל גוון בהיר אחר. הם מבססים בבית הלקוח קלאסה אמיתית של עיצוב מודרני הן בשל הגוון הבהיר והן בשל חוסר נוכחות הידיות על גבי הארונות.

מטבחי דניאל – מטבחים מודרניים בהתאמה אישית

בואו לרכוש מטבחים מודרניים במטבחי דניאל ולקבל שירות ייעוץ מקיף לקראת בחירתכם! השירות כולל הובלה והתקנה, כולל הדרכה על תשתיותיו של המטבח החדש!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים